KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8023122

nr 802 3122

Gudrun Kellerman

(f. 1943), Sverige

Blandteknik, Gudrun Kellerman (f. 1943), figurscen, signerad-1998, 49x39

Gudrun Kellerman, svensk målare född 1943.

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 21 januari 2013
kl 18:32:31

17/1 22:21:39 1      Vinnande bud
18/1 11:23:09 2      150 kr

Gudrun Kellerman

Läs mer om Gudrun Kellerman